Dnia 18 czerwca br. uczennica klasy IVa Emilia Pospieszna wraz z chórkiem (Hanną Parysek, Gabrielą Dudzińską, Zofią Halczyńską oraz Nicolą Frankiewicz) reprezentowały naszą szkołę w X Gminnym Konkursie Muzycznym „Zaczarowana Melodia”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Swarzędzu.
Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za piękne reprezentowanie Naszej szkoły.

                                        Sylwia Jahnz – Bolewska

W czwartek, 13 czerwca 2019r., odbyła się Uroczysta Ceremonia wręczenia nagród za udział w konkursie „The Big Challenge”. To „Duże Wyzwanie” jest nowoczesnym, internetowym konkursem języka angielskiego dla szkół europejskich. (więcej…)

11 czerwca, w upalne wtorkowe popołudnie klasa 0 pojawiła się w szkole, by w szczególny sposób ugościć swoich rodziców. Miniony Dzień Mamy i nadchodzący Dzień Taty, a także Dzień Dziecka były miłą okazją, aby świętować w rodzinnym gronie. (więcej…)

W poniedziałek 10 czerwca w oddziale przedszkolnym  zapanowało wielkie poruszenie. Tego dnia odwiedzili nas przyjaciele z grupy „Sowy” z pobliskiego przedszkola „Jarzębinka”. (więcej…)

Dnia 10 czerwca 2019 roku podsumowano majową edycję konkursu czytelniczego „ Książkowy szperacz”. Spośród wszystkich złożonych prawidłowych odpowiedzi został wylosowany jeden zwycięzca, którym została  Hanna Parysek z klasy IVa.

                                                                                                       Gratulujemy  !!!

                                                                                                     Jarosław Batkowski

„Bieg po Zdrowie” to nowym program antytytoniowej edukacji zdrowotnej opracowany w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Jego nadrzędnym celem jest zwiększenie wiedzy i umiejętności uczniów na temat zdrowia w kontekście szkodliwości palenia papierosów i e-papierosów. (więcej…)

12 czerwca 2019 roku ( środa), o godz. 16.30  zapraszamy uczniów z rodzicami

na Mszę św. kończącą rekolekcje, do kościoła w Siekierkach Wielkich.

Dnia 30 maja 2019 roku odbył się w Szkole Podstawowej w Paczkowie VI Szkolny Językowy Przegląd Teatralny dla uczniów naszej szkoły. Młodzi aktorzy, uczniowie klas VII i VI b przygotowali przedstawienie pt. „It’s a wonderful Neverland” (Ta wspaniała Nibylandia). (więcej…)

Dnia 16 maja 2019r., niestety podczas ogromnej ulewy, uczniowie z klasy 4B wyruszyli na dwudniową wycieczkę do Chalina i Sierakowa. Po przybyciu do Chalina przestało padać, więc dzieci mogły poznać walory fauny i flory przepięknego Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. (więcej…)

Następna strona »