GOŚCIE W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

W poniedziałek 10 czerwca w oddziale przedszkolnym  zapanowało wielkie poruszenie. Tego dnia odwiedzili nas przyjaciele z grupy „Sowy” z pobliskiego przedszkola „Jarzębinka”. Nasi „zerówkowicze” pokazali kolegom przedstawienie p.t. „O wilku i koźlątkach”. Ostrzegli w ten sposób, że nie warto być nieposłusznym i zawsze należy słuchać rodziców. Równie ważne było to, że należy być ostrożnym w kontaktach z nieznajomymi i nie otwierać drzwi, kiedy w domu nie ma dorosłych. Na szczęście wilk okazał się łagodny i chętny do zabawy z kózkami. W końcu mama- koza przyjęła go do swojej rodziny i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Naszym gościom przedstawienie bardzo się podobało. Po jego zakończeniu usiedliśmy do wspólnego poczęstunku. Wszystkim smakowały ciasteczka i napoje. Życzymy naszym kolegom udanych wakacji i do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

                                                                      Krystyna Bednarczyk