21 czerwca 2018 roku podsumowano czerwcową edycję konkursu czytelniczego „ Książkowy szperacz”. Spośród wszystkich złożonych prawidłowych odpowiedzi został wylosowany jeden zwycięzca, którym została  Kornelia Burzyńska  z klasy IIIa.

Gratulujemy  !!!

Jarosław Batkowski

W październiku szkoła podstawowa w Paczkowie aplikowała  do  programu wieloletniego  –  „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016 – 2020 ”   o udzielenie wsparcia finansowego na zakup książek do biblioteki szkolnej. (więcej…)

Uroczyste zakończenie III klasy Gimnazjum odbyło się 19 czerwca 2018r. Był polonez, nagrody, wyróżnienia, upominki, podziękowania i niespodzianki….. (więcej…)

6 czerwca 2018 roku podsumowano majową edycję konkursu czytelniczego „ Książkowy szperacz”. Spośród wszystkich złożonych prawidłowych odpowiedzi został wylosowany jeden zwycięzca, którym została Zuzanna Woda z klasy IIIa.
                                                                      Gratulujemy !!!
                                                                Jarosław Batkowski

29 maja 2018 roku społeczność naszej szkoły świętowała Dzień Dziecka i Dzień Sportu. Uroczystego rozpoczęcia dokonała Pani Dyrektor Małgorzata Szomek, życząc wszystkich dzieciom, tym najmłodszym i tym nieco starszym, wspaniałej zabawy oraz dużo uśmiechu na twarzy. (więcej…)

W sobotę, 19 maja 2018 roku, niespełna 50 osobowa grupa uczniów i rodziców naszej szkoły wraz z nauczyciela wychowania fizycznego wzięła udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, (więcej…)

Dnia 18 maja 2018r. odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Języka Angielskiego. Konkurs przebiega pod patronatem Burmistrza Gminy Kostrzyn i jest organizowany przez Szkołę Podstawową w Siekierkach Wielkich, a nasza placówka uczestniczy w nim gościnnie. (więcej…)

Następna strona »