Rodzinny Rajd Rowerowy

W sobotę, 19 maja 2018 roku, niespełna 50 osobowa grupa uczniów i rodziców naszej szkoły wraz z nauczyciela wychowania fizycznego wzięła udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym,  którego nadrzędnym celem było propagowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, rodzinnego spędzania czasu wolnego, integracja społeczności szkolnej w Paczkowie, a przede wszystkim upowszechnianie wspaniałego hobby – rekreacyjnej jazdy na rowerze. Wystartowaliśmy spod szkoły o godz. 10:00, po czym malowniczą trasą przez Sarbinowo, Łowęcin, Gortatowo, a następnie wzdłuż Jeziora Swarzędzkiego dojechaliśmy na „metę”, która znajdowała się przy pływalni „Wodny Raj” w Swarzędzu. Po pokonaniu ok. 15 km regenerowaliśmy siły w plenerowej kawiarence nad Jeziorem Swarzędzkim, po czym udaliśmy się w drogę powrotną. Powróciliśmy pod paczkowską szkołę w wyśmienitych nastrojach, pełni pozytywnej energii. Z całą pewnością można uznać, iż wspólnie spędzony czas w sobotnie, słoneczne przedpołudnie należał do udanych.
Serdecznie zapraszamy na kolejny wspólny rajd, który odbędzie się we wrześniu.
Anna Bagińska, Marek Kierzek, Mateusz Radomski