W dniu 7 czerwca uczniowie klasy 5a i 5b uczestniczyli w wycieczce rowerowej do Uzarzewa.

Uczniowie uczestniczyli w lekcji terenowej z przyrody: ”Po owocach i liściach je poznacie” nauczyli sie rozpoznawać drzewa i krzewy. W muzeum oglądali zbiory, poznając m.in. historię ich powstania. Była okazja poznać historię i obejrzeć zabytkowy kościół w Uzarzewie, a także poznać roślinność wystepującą w dolinie Cybiny. Wszyscy uczniowie doskonale przygotowali sie do wycieczki: rowery wyszykowane z pełnym wyposażeniem i wzorcowo ubrani rowerzyści. A do tego zadowoleni! Z taką grupą z przyjemnościa wyruszymy na kolejne wycieczki.

                                                              Bardzo dziekuję Paniom za pomoc.

                                                                                    Anna Prządak