W dniu 20 czerwca 2017 roku odbył się I Turniej szachowy dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Paczkowie. (więcej…)

W czerwcu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny graffiti pod hasłem „Na płocie sztuka – to też nauka”. (więcej…)

DSC_0144Szkolnym zwyczajem to dzieci przygotowują różnego rodzaju przedstawienia, występy, uroczystości ale rodzice dzieci z klasy 0A udowodnili, że może być inaczej.  Dnia 2.06.2017r późnym popołudniem w holu naszej szkoły zrobiło się muzyczno- teatralnie, bowiem rodzice dzieci z klasy 0A postanowili zrobić swoim pociechom rewelacyjną niespodziankę  i przygotowali przedstawienie pt. ”Rzepka”.  (więcej…)

W dniach 13. 06. 2016 – 14. 06. 2016 uczniowie klasy 2a sportowej wraz z opiekunami pojechali na dwudniową wycieczkę do Łężeczek, malowniczej wioski położonej w lesie nad jeziorem. (więcej…)

Edukacja terenowa to najprawdopodobniej najbardziej uszczęśliwiająca forma edukacji na świecie. Z tego powodu nauczyciele klas 0 – III naszej szkoły postanowili wziąć udział w tej akcji. (więcej…)

23 czerwca 2017 roku w holu szkoły odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego:

o godz. 9.00 dla uczniów oddziałów przedszkolnych i klas I – III szkoły podstawowej

o godz. 11.00 dla uczniów klas IV – VI i I – II gimnazjum

Na Mszę św. zapraszamy na godz. 8.00 do kościoła w Siekierkach Wielkich

Hisilicon Balong

2 czerwca 2017 roku podsumowano majową edycję konkursu czytelniczego „ Książkowy szperacz”. Spośród wszystkich złożonych prawidłowych odpowiedzi został wylosowany jeden zwycięzca, którym została Ania Poźlewicz z klasy IVa.
                                                   Gratulujemy !!!
                                               Jarosław Batkowski

Dnia 2 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy Ia i Ib na czytelników biblioteki szkolnej. W naszej szkole wydarzenie to na stałe wpisało się do kalendarza imprez szkolnych. (więcej…)

01. 06. 2017 roku społeczność naszej szkoły świętowała Dzień Dziecka i Sportu. Uroczystego otwarcia dokonała Pani Wicedyrektor Małgorzata Gronowska, życząc wszystkich dzieciom, tym młodszym i tym starszym, wspaniałej zabawy oraz dużo uśmiechu na twarzy. Następnie na placu szkolnym rozpoczęły się pokazy wokalno – artystyczne młodych gwiazd paczkowskiej szkoły. (więcej…)

W niedzielne popołudnie, 28 maja 2017 roku, 40 osobowa grupa uczniów gimnazjum oraz klas V – VI szkoły podstawowej, już tradycyjnie, wyjechała do Poznania na mecz drużyn Lech Poznań – Wisła Kraków 36 kolejki LOTTO Ekstraklasy. (więcej…)

Następna strona »