Dzień Dziecka i Sportu w Zespole Szkół w Paczkowie

01. 06. 2017 roku społeczność naszej szkoły świętowała Dzień Dziecka i Sportu. Uroczystego otwarcia dokonała Pani Wicedyrektor Małgorzata Gronowska, życząc wszystkich dzieciom, tym młodszym i tym starszym, wspaniałej zabawy oraz dużo uśmiechu na twarzy. Następnie na placu szkolnym rozpoczęły się pokazy wokalno – artystyczne młodych gwiazd paczkowskiej szkoły. Najpierw swoje umiejętności taneczne zaprezentowali nasi uczniowie z grupy Hajdasz, po czym występowali artyści z klas 0 – VI. W międzyczasie na boiskach sportowych „Orlik” rozgrywane były mecze piłki nożnej klas III – VI szkoły podstawowej oraz I – III gimnazjum. Reprezentacje klas walczyły do ostatniej sekundy, gdyż każdy zespół chciał odnieść zwycięstwo. W trakcie imprezy odbywały się także efektowne pokazy Karate, które budziły duże zainteresowane zarówno dzieci, jak i młodzieży. Przy boiskach rozstawiono również trampolinę, dmuchany zamek oraz zjeżdżalnię, gdzie wszystkie dzieci mogły spożytkować nadmiar swojej energii. Oczywiście dla naszych uczniów nie mogło zabraknąć drobnych słodkości. I tak uczniowie zajadali się watą cukrową oraz pączkami. Powodzeniem cieszył się także punkt malowania twarzy, gdzie uczennice klasy 1 gimnazjum na życzenie dzieci wyczarowywały najbardziej bajeczne makijaże. Nie ulega wątpliwości, iż Dzień Dziecka i Sportu w murach naszej szkoły można zaliczyć do udanych, gdyż na twarzach dzieci malował się uśmiech a wspólnie spędzony czas z całą pewnością jeszcze bardziej zintegrował całą społeczność szkolną.
Sponsorom, Radzie Rodziców oraz współorganizatorom serdecznie dziękujemy za okazane serce oraz poświęcony czas : )
                                         Organizatorzy: Robert Dopta, Marek Kierzek, Mateusz Radomski