PRZEDSTAWIENIE PT.”RZEPKA” w kl.0A

DSC_0144Szkolnym zwyczajem to dzieci przygotowują różnego rodzaju przedstawienia, występy, uroczystości ale rodzice dzieci z klasy 0A udowodnili, że może być inaczej.  Dnia 2.06.2017r późnym popołudniem w holu naszej szkoły zrobiło się muzyczno- teatralnie, bowiem rodzice dzieci z klasy 0A postanowili zrobić swoim pociechom rewelacyjną niespodziankę  i przygotowali przedstawienie pt. ”Rzepka”.  Dzieci, nie wiedząc nic o tajemniczym przybyciu o dziwnej porze do szkoły, były bardzo zaskoczone i szczęśliwe widząc swoich rodziców przebranych w charakterystyczne dla danej postaci stroje, tańczących do skocznej muzyki i doskonale się bawiących na scenie.  Rodzice wykazali się nie lada odwagą i pokazali, że bawić można się w każdym wieku, a przy okazji sprawili, że dzieci mogły ich zobaczyć w zupełnie innej roli aniżeli tylko w roli mamy i taty. Wszyscy doskonale się bawili, salwom śmiechu nie było końca. Po przedstawieniu w naszej sali odbyło się spotkanie integracyjne dzieci i rodziców przypieczętowane słodkim poczęstunkiem. Oby takich niespodzianek  było jak najwięcej !                                                                                            

                                                                                   Brawo dla Rodziców!

                                                                                    Monika Czechowska