„Dzieci dzieciom” – klasa Ib w OSW

We wtorek, 20 czerwca, wybraliśmy się szesnastoosobową grupą do OSW dla Dzieci Niesłyszących w Poznaniu.  Towarzyszyły nam mamy: Pani Magda Hojeńska, Pani Kasia Płocinik oraz nasza Pani sekretarka Zofia Jankowiak, którym bardzo dziękujemy za opiekę. Pojechaliśmy tam, by obejrzeć, dedykowany nam, koncert naszych niepełnosprawnych kolegów. Byliśmy pod wrażeniem występów niesłyszących, którzy śpiewali i tańczyli. Urzekła nas też para: Wiktoria i Mateusz- profesjonalni tancerze, którzy wystąpili w OSW gościnnie. Oprócz oglądania koncertu, byliśmy też w pracowni audiometrycznej, gdzie bada się słuch i dobiera aparaty słuchowe. Dowiedzieliśmy się tam wielu ciekawych rzeczy. Na końcu pobawiliśmy się na placu zabaw. Super jest ten plac. Mamy plan, by go przenieść do Paczkowa.

                                                Uczniowie z klasy Ib z wychowawczynią