Po raz kolejny kibicowaliśmy Lechowi Poznań!

W niedzielne popołudnie, 28 maja 2017 roku, 40 osobowa grupa uczniów gimnazjum oraz klas V – VI szkoły podstawowej, już tradycyjnie, wyjechała do Poznania na mecz drużyn Lech Poznań – Wisła Kraków 36 kolejki LOTTO Ekstraklasy. Celem wyjazdu było krzewienie zainteresowania do piłki nożnej, integracja uczniów oraz kształtowanie kulturalnego kibicowania wśród młodzieży naszej szkoły. Paczkowscy kibice wraz z opiekunami gorąco dopingowali poczynania „niebiesko – białych”, którzy w fenomenalnym stylu pokonali piłkarzy „Białej gwiazdy” 2:1. Dzięki wywalczonemu zwycięstwu „Kolejorz” nadal ma szanse na mistrzostwo Polski. Pełni emocji i dumni z wygranej Lecha  powróciliśmy późnym wieczorem do Paczkowa. 

                                                 Mateusz Radomski