Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w piłkę nożną klas III SP

5 czerwca 2017 roku przy boiskach sportowych Stadionu Miejskiego w Swarzędzu odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w piłkę nożną klas III SP, których organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 4 w Swarzędzu. Nadrzędnym celem zawodów była popularyzacja gry w piłkę nożną oraz propagowanie aktywnego stylu życia. Mecze odbywały się w systemie „każdy z każdym”. Po zakończeniu rozgrywek i podliczeniu punktów okazało się, ze zwycięstwo przypadło gospodarzom turnieju, a piłkarze reprezentujący naszą szkołę zajęli III miejsce. Skład reprezentacji szkoły: Andrzejewski Mateusz, Bagiński Antoni, Domasiewicz Kacper, Dopierała Marcin, Dorosz Dawid, Kaczmarek Maciej, Kobyliński Witold, Ligocki Krzysztof, Łabędź Stanisław, Miński Adam
                              Gratuluję zaangażowania i woli wygranej!
                                                Mateusz Radomski