SZKOLNE GRAFFITI

W czerwcu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny graffiti pod hasłem „Na płocie sztuka – to też nauka”. Zadaniem uczniów było zaprojektowanie obrazu zawierającego treści edukacyjne  i przeniesienie go na fragment betonowego ogrodzenia naszej szkoły. Jury wyłoniło trzy I miejsca, dwa II miejsca, 5 prac otrzymało wyróżnienie. Oto nagrodzeni gimnazjaliści i tytuły ich prac: I miejsca:  Emilia Kania – „Bitwa pod Grunwaldem”, Filip Pawiński  –  „Matematyka”, Gracjan  Bubolc – „Powstanie Warszawskie”. II miejsca:  Paulina Błaszkowiak – „Kierunki świata”, Krzysztof Prządak – „Historia”. Wyróżnienia:  Zuzanna Pawlicka – „Londyn”, Angelika Walczak – „Chemia”, Angelika Frąckowiak – „Fotosynteza”,  Agnieszka Błaszkowiak – „Cietrzew”, Michał Grześkowiak – „Chrzest Polski”.

                                                               Gratulujemy!!

                                                    Małgorzata Felińska i Anna Prządak