SUKCES JĘZYKOWY AGNIESZKI

Dnia 18 maja 2018r. odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Języka Angielskiego. Konkurs przebiega pod patronatem Burmistrza Gminy Kostrzyn i jest organizowany przez Szkołę Podstawową w Siekierkach Wielkich, a nasza placówka uczestniczy w nim gościnnie. Laureatami etapu szkolnego zostali uczniowie 3 klasy gimnazjum: Agnieszka Błaszkowiak, Weronika Szmyt i Jakub Czarnecki. Dziś, czyli 29 maja, gimnazjaliści przystąpili do finału 'językowych zmagań’. Wykazali się bardzo dobrą znajomością słownictwa i gramatyki oraz umiejętnością rozumienia tekstów słuchanych i czytanych.  Najlepsza wśród naszych reprezentantów okazała się Agnieszka Błaszkowiak, która zajęła II miejsce. Weronika i Jakub otrzymali wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy!!!

                                              Koordynator konkursu
                                        Joanna Tomicka-Cichowlas