I Trójbój Lekkoatletyczny klas I – III i oddziałów przedszkolnych

We wtorek, 22 maja 2018 roku, odbył się w naszej szkole I Trójbój Lekkoatletyczny uczniów klas I-III szkoły podstawowej oraz oddziałów przedszkolnych. Nadrzędnym celem zawodów była popularyzacja szeroko pojętej aktywności ruchowej wśród dzieci, integracja zespołów klasowych, a przede wszystkim dobra zabawa. Trójbój obejmował trzy konkurencje: rzut piłką tenisową na odległość, skok w dal z rozbiegu i bieg sprinterski na 60 metrów. Przed rozpoczęciem sportowych zmagań wszystkie dzieci wzięły udział w tanecznej rozgrzewce, po czym zawodnicy przystąpili do konkurencji sportowych. Wszyscy startujący uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i dobrą sprawnością fizyczną. Po zakończeniu zawodów dzieciom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy oraz słodka drobnostka ufundowana przez Radę Rodziców naszej szkoły. Należy nadmienić, iż dzieci bardzo chętnie i z uśmiechem na twarzach uczestniczyli w określonych konkurencjach sportowych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym sportowcom!
Anna Bagińska, Marek Kierzek, Mateusz Radomski