„HEALTHY MEAL” – ZDROWE ODŻYWIANIE SIĘ PO ANGIELSKU :)

W dniach 10-11 czerwca uczniowie z klasy IVb realizowali projekt pt. „Healthy Meal”, czyli zdrowy posiłek. Nadrzędnymi celami zadania były promocja zdrowego odżywiania się i nauka języka angielskiego w tym zakresie tematycznym. W wybranych przez siebie grupach, dzieci przygotowały zdrowe dania, które następnie zaprezentowały w języku angielskim. W ten oto sposób powstały przepyszne sałatki owocowe, twarożki z warzywami, kanapki oraz koktajle i smoothie. Praca zespołowa okazała się świetną zabawą motywującą do spożywania zdrowych produktów i pogłębiającą wiedzę z języka obcego.
Przy obecnej upalnej pogodzie, klasa IVb zachęca wszystkich uczniów do jedzenia świeżych owoców i warzyw oraz picia koktajli!

                                                                  Joanna Tomicka – Cichowlas