Podsumowanie konkursu „The Big Challenge”

W czwartek, 13 czerwca 2019r., odbyła się Uroczysta Ceremonia wręczenia nagród za udział w konkursie „The Big Challenge”. To „Duże Wyzwanie” jest nowoczesnym, internetowym konkursem języka angielskiego dla szkół europejskich. Co roku, równocześnie ponad 620.000 uczniów z kilku krajów Europy przystępuje do językowych zmagań. Nasza szkoła przystąpiła do konkursu po raz drugi i tym razem nasi uczniowie nie zawiedli. Aż dziewięcioro z nich, spośród 26 uzyskało wyniki przewyższające średnią województwa i kraju. A są nimi: Antonina Zamiara, Antoni Krzyżanowski i Paweł Jarząbek z klasy VII, Jagoda Pyła, Weronika Nowicka i Adrianna Filipowicz z klasy VIII oraz Paulina Szymkowiak, Zuzanna Borczak i Bartosz Słoński z klasy IIIG.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy umiejętności językowych, a Państwa zachęcamy do obejrzenia zdjęć znajdujących się na oficjalnej stronie konkursu. W galerii znajdziemy zarówno zdjęcia z ceremonii, jak i z dnia, w którym uczniowie rozwiązywali konkurs.
https://www.thebigchallenge.com/pl/student/photos/

                                                                       Koordynator konkursu
                                                                    Joanna Tomicka-Cichowlas