Ostatni raz w tym składzie … wycieczka klasy 3 gimnazjum do Mrzeżyna

W dniach 27. 05. 2019 – 30. 05. 2019 uczniowie klasy 3 gimnazjum wraz z wychowawcą, Panem Mateuszem Radomskim oraz opiekunem Panem Robertem Doptą pojechali na długo wyczekiwaną, niestety ostatnią już, wycieczkę klasową do Mrzeżyna. Po wielogodzinnej podróży pociągiem dojechaliśmy do upragnionego celu – Mrzeżyńskiego Centrum Sportu. Po zakwaterowaniu i obiedzie poszliśmy czym prędzej na plażę, gdzie łapaliśmy promienie słoneczne, a najodważniejsi ku ochłodzie moczyli nogi w mroźnym jeszcze o tej porze roku Bałtyku. Wieczór spędziliśmy na sportowo – szlifowaliśmy formę w siłowni, po czym regenerowaliśmy się w saunie. Drugiego dnia udaliśmy się do pobliskiego Kołobrzegu, w którym to spędziliśmy czas w kołobrzeskim porcie. Popołudnie upłynęło Nam na grach sportowych, a późnym wieczorem przygotowaliśmy grilla, podczas którego wspominaliśmy wspólne lata. Kolejnego dnia przygotowano dla Nas atrakcję – udaliśmy się do lasu, gdzie czekała na Nas niezwykle ekscytująca gra w paintball. Po szczegółowym, wojskowym instruktarzu, którego udzielił trener samoobrony, stoczyliśmy bój w leśnych zakamarkach. Przy okazji poznaliśmy także podstawowe techniki interwencyjne oraz zdobyliśmy elementarne umiejętności z zakresu samoobrony. Czwartego dnia zmierzyliśmy raz jeszcze na plażę, by ostatni raz poczuć morską bryzę, nawdychać się jodu, zrobić zdjęcia i ostatecznie pożegnać się z morzem…
Zmęczeni, ale bogatsi o nowe doświadczenia powróciliśmy późnym wieczorem do Paczkowa. Było aktywnie, intensywnie, kreatywnie, ale i sielsko, ustronnie, sympatycznie. Z całą pewnością pożegnalną wycieczkę będziemy wspominać z uśmiechem na twarzach przez lata! : – )
                                                                                                        Wychowawca
                                                                                                  Mateusz Radomski