Zespół Szkół w Paczkowie
Godło Orła Białego

Dnia 27 września dziewczęta z klas VII a i b przygotowały dla chłopców niespodziankę z okazji ich święta. Wieczorem chłopcy rozegrali trzy świetne mecze piłki ręcznej, w czasie, gdy dziewczynki szykowały imprezę niespodziankę. Po rozstrzygniętych pojedynkach wszyscy zasiedli do smacznej kolacji, na której każdy zajadał się pyszną pizzą oraz smacznymi wypiekami koleżanek. Przy posiłku nie brakowało również dawki śmiechu, którą zagwarantowali jubilaci. (więcej…)

11.10.19 roku cała społeczność szkolna świętowała Dzień Edukacji Narodowej. O godzinie 10.00 rozpoczął się uroczysty apel. Na początku w części oficjalnej pani dyrektor Małgorzata Szomek wręczyła nagrody wybranym nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi szkoły. Następnie odbyła się część artystyczna. Humorystycznym przedstawieniem pt. „Duża przerwa” zadebiutowało nowe kółko teatralne składające się z uczniów klas 5. Występ zakończył pokaz taneczny przygotowany przez grupę p. Eweliny Staszak. Na koniec uczniowie podziękowali nauczycielom za codzienny trud i wręczyli wszystkim obecnym jesienne wrzosy.
Było uroczyście i miło, a w galerii zdjęcia z tego wydarzenia 😉

Maja Malinowska

Uczniowie klasy IIa w ramach projektu „Jem zdrowo” przygotowywali samodzielnie kanapki. Ubrani w fartuszki z chęcią kroili warzywa, wymieniali się produktami i dekorowali pieczywo. Niektórzy zaraz po pracy zjadali zdrową kanapkę, tak szybko, że pani nie była w stanie zrobić pamiątkowego zdjęcia;-) Najważniejsze, że wszyscy dobrze się bawili! W galerii zdjęcia naszych kochanych drugoklasistów! 😉

Maja Malinowska

Następna strona »