Unihokej – ZŁOTO w rozgrywkach gminnych dla wszystkich naszych zespołów

W dniach 17, 18, 21 i 23 października 2019 roku, w murach naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w unihokeju w czterech kategoriach: chłopcy  i dziewczęta (rocznik 2007-2009) oraz chłopcy i dziewczęta (rocznik 2005-2006), których byliśmy organizatorem. Nadrzędnym celem zawodów było kształtowanie ogólnej sprawności fizycznej uczniów, promowanie dyscypliny – unihokej, gra w myśl zasad fair play, a nade wszystko wyłonienie najlepszych zespołów, które będą reprezentowały Gminę Swarzędz w rozgrywkach powiatowych. W sportowej rywalizacji uczestniczyły drużyny z: SP nr 1 Swarzędz, SP nr 2 Swarzędz, SP nr 3 Swarzędz, SP nr 4 Swarzędz, SP nr 1 Zalasewo, SP nr 2 Zalasewo oraz SP Kobylnica.

Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, iż zawodnicy naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni – we wszystkich kategoriach wiekowych, zarówno dziewczęta, jak  i chłopcy, wywalczyli I miejsca w Gminie Swarzędz, co zagwarantowało nam tym samym awans do Półfinałów Powiatu Poznańskiego.

Serdecznie gratulujemy paczkowskim unihokeistom, życząc powodzenia w kolejnych etapach rozgrywek!

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego