Podziękowanie

Uczennice wraz z nauczycelką pozują przed choinką. przed nimi kartony z daramiKampania Syty Poznań @syty_poznan to największa zbiórka żywności w placówkach edukacyjnych współorganizowana przez Fundację Good Challenge i firmę @lyke.polska.

Społeczność Szkoły Podstawowej w Paczkowie również włączyła się do szlachetnej akcji i przez cały listopad zbierała żywność dla ludzi bezdomnych i potrzebujących. Zebrana żywność przekazana została do organizacji charytatywnych, m.in. Zupa na Głównym, Jadłodajnia Ubogich, Dom Nadziei im.św Józefa-s.Elżbietanki, Pogotowie Społeczne.

Oprócz produktów spożywczych o długiej dacie ważności udało nam się pozyskać dużą ilość świeżych warzyw, za które bardzo dziękujemy darczyńcom 🙂

Pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy wykazali się empatią i chęcią pomocy i wspomogli naszą akcję 🙂 Pomagajmy innym – dobro wraca!

Monika Czechowska