Apel z okazji Święta Niepodległości

uczniowie ubrani na galowo stoją na baczność i śpiewają hymn narodowyW dniu 11 listopada, uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły zebrali się, aby uczcić Święto Niepodległości – jedno z najważniejszych świąt w naszej historii. Apel patriotyczny był nie tylko okazją do złożenia hołdu bohaterom narodowym, ale także do kultywowania wartości patriotycznych, rozwijania świadomości historycznej i budowania wspólnoty szkolnej.

Na scenie pojawiły się młode talenty, które z pasją i zaangażowaniem wykonały pieśni, które od lat są nieodłącznym elementem polskiej tradycji patriotycznej. Ich głosy niosły treści historyczne, budząc uczucia dumy, miłości do kraju i szacunku dla tych, którzy oddali życie za wolność.