Bal karnawałowy

Bal karnawałowy to wspaniałe wydarzenie, które jest niezapomnianym elementem dzieciństwa. Ta forma rozrywki dostarcza uczniom wielu przeżyć, radości, zadowolenia i możliwości rozładowania energii.

W holu szkoły pojawiły się poprzebierane za przeróżne postacie dzieci. Był kotek, Harry Potter, Joker, Czerwony Kapturek, Ninja, Myszka Miki, Wednesday oraz wielu innych znanych bohaterów.

W trakcie balu dzieci miały możliwość zjedzenia różnych kulinarnych specjałów. Zarówno tych słodkich, jak i tych podawanych na ciepło. Ten wyjątkowy czas umilili nam animatorzy, którzy zorganizowali  skoczną muzykę, konkursy oraz tańce. Największą atrakcją była ogromna ilość konfetti.Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tych pięknych balowych strojów. Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa przebiegła w tak cudownej atmosferze.

Kolejny bal już za rok. Nie możemy się doczekać!

Anna Księżopolska