Dzień Babci i Dziadka w oddziale „0”

W lutym dzieci z oddziału “0” zorganizowały wyjątkowe spotkanie dla tych, co “(…) zawsze ich słuchają i z kłopotów wybawiają”, czyli Babć i Dziadków. Całą uroczystość rozpoczął występ artystyczny, podczas którego zerówkowicze zaprezentowali swoje liczne talenty – recytację, śpiew, taniec, a nawet grę na Bum Bum Rurkach do utworu “Piziccato”. Spotkanie zakończyliśmy małym poczęstunkiem, podczas którego dziadkowie mogli zobaczyć naszą salę oraz poznać kolegów i koleżanki swoich wnucząt.

Cieszymy się, że takie spotkanie się odbyło i po tym pandemicznym czasie dzieci mogły poczuć ekscytację z powodu pierwszych występów na scenie, a kochane Babcie i Dziadkowie wzruszenie.     

Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji rodzicom dzieci z oddziału przedszkolnego.

Olga Ziębaczewska