Zapiski z klasowej kroniki klasy 2b

Wraz z początkiem tego roku szkolnego, uczniowie klasy 2b razem ze swoją wychowawczynią, Panią Eweliną Wdowiak, postanowili założyć kronikę klasową. W wyniku demokratycznego głosowania kronikarzami zostali Filip Magda i Hanna Świerczyńska.  Celem kroniki było opisywanie najważniejszych wydarzeń klasowych. Kronikarze przez cały rok z zapałem wykonywali swoje obowiązki i skrupulatnie zapisywali wszystkie wspólnie spędzone chwile. W klasie działo się bardzo dużo, a kronika to doskonała pamiątka, która przypomina nam nasze najfajniejsze momenty z klasowego życia. Jest także dowodem na to, że można uczyć się i poznawać otaczający świat w atmosferze dobrej zabawy i koleżeństwa! Dzieci z tego zespołu, mimo swojego młodego wieku, to osoby radosne, empatyczne, uczuciowe i bardzo pomocne. Wszyscy uczniowie są dumni, że jako jedyna klasa prowadzą własną kronikę. Jednocześnie, uczniowie mają nadzieję, że zainspirują inne klasy do pójścia ich przykładem i kroniki znów staną się wspaniałą pamiątką nie tylko dla klas, ale i całej społeczności szkolnej.

Filip Magda

Ewelina Wdowiak