Oficjalne wyniki konkursu „Big Challenge”

W czwartek, 31 marca 2022r., odbyła się w naszej szkole kolejna edycja internetowego konkursu z języka angielskiego „The Big Challenge”. Tysiące uczniów z całej Europy przystępuje do językowych zmagań, takich jak słuchanie, czytanie, znajomość gramatyki i leksyki oraz wiedza o kulturze.
W tym roku szkolnym to „ Duże Wyzwanie” podjęli chętni uczniowie z klas 7a/b i 8a/b osiągając znakomite wyniki w statystyce krajowej i wojewódzkiej. Wśród najlepszych znalazła się Matylda Chałasiak z klasy 7a zdobywając 6 miejsce w Wielkopolsce i 72 w kraju!!!
Równie wysokimi notami mogą pochwalić się Zosia Halczyńska, Gabrysia Dudzińska i Maja Polus z klasy 7a. Wśród ósmoklasistów wyróżnili się Kasia Kirsch i Janek Makutonowicz z klasy 8b oraz Mikołaj Halczyński z klasy 8a.
Z niecierpliwością czekamy na dyplomy i nagrody od europejskich organizatorów. Wszystkim uczestnikom gratulujemy umiejętności językowych, a Państwa zachęcamy do obejrzenia zdjęć znajdujących się na oficjalnej stronie konkursu:
https://www.thebigchallenge.com/pl/teacher/photos/

Koordynator konkursu:
Joanna Tomicka-Cichowlas