Podwójna wygrana naszych uczennic w Powiatowym Konkursie Plastycznym!

Uczennice pozują przy swoich pracach plastycznych. Kilkoro uczniów  naszej szkoły wzięło udział w konkursie profilaktycznym pt. „Skrzydła życia – widzę, słyszę, reaguję”, organizowanym przez  Komendę Miejską w Poznaniu. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na problematykę przemocy i wykluczenia społecznego oraz zachęcenie młodzieży do przedstawienia przemyśleń na ten temat.

Miło nam jest poinformować, że aż dwie prace z naszej Szkoły zostały wyróżnione.

Miejsce II zajęła uczennica Hanna Parysek z klasy VII

Wyróżnienie otrzymała Zuzanna Grządzielska z klasy VIII

Gratulujemy !

 

                                                                                                                              Agnieszka Łuszczek