Konkurs „Mam Talent”

Uczestniczy szkolnego konkursu "Mam Talent"W ostatni dzień przed weekendem majowym w naszej szkole odbył się finał IV edycji szkolnego konkursu „Mam Talent” dla klas 0-III. 18 finalistów (w tym występy grupowe) przedstawiło popisy gimnastyczne, wokalne, taneczne, była także gra na instrumencie.
Wspaniała publiczność (uczniowie wraz z nauczycielami) reagowała bardzo żywiołowo. Dopingowali i wspierali ze wszystkich sił młodych artystów, doceniając tym ich niezwykłe talenty i ogromną odwagę.
Szkolny show prowadziły konferansjerki z kl. VIIIa, które niegdyś same były uczestniczkami naszego szkolnego „Mam Talent”.
Jury pomimo sympatii do wszystkich uczestników musiało wybrać zwycięzców. Ostatecznie pani wicedyrektor Dorota Jagielska-Ryszczyńska ogłosiła werdykt:
I miejsce – Urszula Krowicka z kl.Ia (gimnastyka artystyczna)
II miejsce – Nikola Ignaczak z kl. IIIa (wokal)
III miejsce – zespół PLANETKI z kl. IIIb; Ewa Bryłka, Wiktoria Frankowska, Emilia Jaroszczak, Ewa Jasik, Agata Kamińska, Alicja Kamińska, Zofia Kowalska  (wokal)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Do zobaczenia w kolejnej edycji.
                                                                                                                                   Monika Czechowska