Sukces 1b w „CZAD-owym KONKURSIE”

Klasa 1b wzięła udział w “CZAD- owym KONKURSIE”. Naszym zadaniem było stworzenie plakatu, który popularyzowałby wiedzę na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz kształtowania świadomości na temat zagrożeń i niebezpieczeństw związanych z zatruciem dwutlenkiem węgla. Po zdobyciu przez nas wiadomości na temat powyższych zagadnień stworzyliśmy plakat- czad jest na nim poszukiwanym przestępcą, a strażak, kominiarz, czujka przeciwpożarowa oraz kratka wentylacyjna to super- bohaterowie, którzy pomogą nam go wyśledzić.  Plakat spodobał się komisji, która przyznała nam 1 miejsce! Nagrodą jest wycieczka do wybranej jednostki Komendy Miejskiej PSP w Poznaniu- nie możemy się już doczekać.

Pamiętajcie- czad to “cichy zabójca” – nie możemy go zobaczyć, powąchać czy usłyszeć, a nasi super- bohaterowie mogą uratować na życie!

Uczniowie klasy 1b z wychowawcą, Olgą Ziębaczewską