Pomoc małemu Siergiejowi

2,5-letni Siergiej uciekł jednej wojnie, jednak druga wciąż się dla niego toczy.

Mały bohater zaczyna drugą chemioterapię, na oddziale transplantologii w jednym z wiodących poznańskich szpitali. Ma zapewnioną wspaniałą opiekę!

Niestety, on i jego mama są w Poznaniu zupełnie sami – nie mają tu nikogo. Dlatego właśnie fundacja Pom Team  we współpracy z Pomoc humanitarna dla Ukrainy postanowiły zorganizować akcję ,,Kartka dla Siergieja”. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie i licznie włączyli się do akcji tworząc piękne kartki wraz z życzeniami i słowami wsparcia dla małego wojownika. Przynieśli również upominki, by wywołać choć na chwilę uśmiech na twarzy Siergieja.

Dzieciaki! Macie wielkie serca! Dziękujemy za tak bezinteresowną, spontaniczną pomoc i że zawsze można na Was liczyć, kiedy ktoś potrzebuje wsparcia.