Świetlicowa wycieczka do kina

Na zdjęcie są dwie dziewczynki jadące w autokarze, które machają rękami w rytm muzyki.Dnia 18 lutego (w piątek) dzieci ze szkoły udały się na wycieczkę do kina na seans „Wiki i jej sekret” zorganizowaną przez świetlicę szkolną. Film przedstawia historię niezwykłej przyjaźni pomiędzy 8 letnią dziewczynką, a małym wilczkiem. To pełna czułości opowieść dla całej rodziny pokazująca wiele różnych emocji, ucząca wrażliwości na naturę, która – choć dzika – jest zarazem krucha.

Tego dnia dzieci doskonaliły również umiejętność samodzielnego zakupu zestawów w postaci popcornu oraz nachos. Był to przede wszystkim świetnie spędzony czas, który pozwolił uczniom na wspólną integrację.

Anna Księżopolska

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzących w autokarze szkolnym, w drodze do kina.

Na zdjęciu widać grupę dzieci ze szkoły,stojących w kolejce do kasy w celu kupienia zestawu na seans filmowy.