Letters to Santa

Na początku grudnia uczniowie klasy 4a i 4b wzięli udział w mini projekcie, który polegał na napisaniu listu w języku angielskim do św. Mikołaja. Czwartoklasiści podeszli do tego zadania z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem. W swoich listach przedstawili się, napisali o swoich zainteresowaniach i  wyjaśnili, dlaczego zima jest fajna.

Jak się wszyscy domyślamy Święty Mikołaj co roku otrzymuje ogromną ilość listów i w jedną noc ma do rozdania dużą ilość prezentów. Nic dziwnego, że jego pracownia znajduje się nie tylko w Laponii. Kolejnym miejscem, gdzie możemy go znaleźć jest Biegun Północny i tam właśnie zostały wysłane listy od naszych uczniów. W okresie świątecznym do naszej szkoły dotarła odpowiedź od samego Świętego Mikołaja wraz z plakatem, na którym widnieją imiona wszystkich uczniów biorących udział w tym projekcie. W liście św. Mikołaj opowiedział o przygotowaniach do świąt, o pracowitych elfach, a także o Pani Mikołajowej, która otrzymała ostatnio wyjątkową nagrodę ,,Most Promising Engineer in the Northern Hemisphere Avard”.

Święty Mikołaj na koniec życzył wszystkim Wesołych Świąt i zachęcał uczniów, by się uczyli, badali i odkrywali.

Keep learning, exploring and discovering!

Ewelina Staszak

Klaudia Czerniak