Skocznie i wesoło w Stacji Grawitacja

Uczniowie w strojach sportowych słuchają instruktorów Stacji GrawitacjaPark trampolin to fantastyczne miejsce gdzie oprócz zabawy możemy dać upust swoim emocjom, rozładować napięcie i cieszyć się dziecięcą rozrywką. Skoki na trampolinie wzmagają poziom hormonów szczęścia w naszym organizmie. Działają też na nasze zdrowie ogólne w różnoraki sposób: poprawiają pracę mózgu, serca, aktywizują wszystkie grupy mięśni oraz zwiększają wydolność organizmu.

W środę (22 września) klasa 7b wraz z wychowawcami przeżyła sportową przygodę w parku trampolin Stacja Grawitacja w Poznaniu. Na miejscu czekała na nas moc atrakcji skocznych, zwinnościowych i wysokościowych: skoki w parku trampolin, wspinaczka w parku linowym, rywalizacje na torze ninja, udział w interaktywnych grach z trampolinami oraz strefa lotów, na której uczniowie niewątpliwie poczuli dreszczyk adrenaliny – a wszystko to pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Wizyta w parku trampolin poza oczywistą zabawą i rozrywką była dla nas świetnym sposobem na wzmocnienie ogólnej sprawności fizycznej, wspomaganie koordynacji ruchowej a przede wszystkim aktywnością wpływająca na pozytywne samopoczucie J

Wychowawcy klasy 7b

Joanna Tomicka – Cichowlas, Mateusz Radomski