Trzy złote medale dla Paczkowa!

Drużyna sportowców z naszej szkoły z medalami i dyplomamiW rozegranym 17 września na stadionie miejskim w Swarzędzu III Memoriale im. Zenona Baranowskiego, reprezentanci naszej szkoły wywalczyli aż 8 medali, w tym 3 złote. Bezkonkurencyjni okazali się Asia Ziętkiewicz i Maksymilian Kopera w biegu na 200 metrów oraz sztafecie 10×100 metrów.

Na drugim stopniu podium stanęli: Zosia Parysek i Dawid Dorosz za bieg na 300 metrów oraz Lea Różańska i Wojtek Waszkiewicz (bieg na 200 metrów). Ponadto brązowy medal w biegu na 60 metrów zdobyła Maja Janowicz . Zarówno dziewczynki jak i chłopcy rywalizowali na czterech dystansach: 60m, 100m, 200m i 300m.

Osiągnięcia indywidualne oraz zwycięstwo sztafetowe dały naszej szkole trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Sukces ten wywalczyła reprezentacja w składzie: Alan Czarnecki, Marianna Dogońska, Dawid Dorosz, Gabriela Dudzińska, Oliwia Fiszer, Zuzanna Grządzielska, Maja Janowicz, Weronika Jeż, Maksymilian Kopera, Mateusz Kramkowski, Natalia Kuzdrowska, Zofia Parysek, Stanisław Piechota, Wiktor Prządak, Lea Różańska, Wojciech Waszkiewicz, Zuzanna Woda, Przemysław Przybylak oraz Joanna Ziętkiewicz.

Swoją cegiełkę do sukcesu dołożyli obecni na zawodach nauczyciele wychowania fizycznego: Pani Anna Bagińska i Pan Marek Kierzek.

                                                                                                  Gratulacje!

                                                                                                  Gabriela Dudzińska