Międzynarodowy sukces naszej uczennicy!

,,Konkurs organizowany przez sympatyczne panie z innego kraju, był świetny i adekwatnie skonstruowany. Było wiadomo co, gdzie i kiedy, a samo myślenie o nim dawało mi wiele radości i satysfakcji już od pierwszych dni. Mimo faktu, że nie byłam laureatką nie zostałam z pustymi rękami. Wcale nie! Dużo się dowiedziałam, ale przede wszystkim mogłam w ciekawy sposób pokazać to co, dobre i szlachetne”.                                                                                                                                                                                                                   Gabriela Dudzińska  klasa 6a

Nasza uczennica Gabriela Dudzińska podjęła wyzwanie biorąc udział w międzynarodowym konkursie ,, Let’s celebrate Europe Day competition” organizowanym przez Secondary School of Economics in Požega w Chorwacji, który polegał na złożeniu życzeń Unii Europejskiej w jak najbardziej kreatywny i oryginalny sposób.  Do konkursu zgłosiło się 131 uczniów z 14 państw i 3 kontynentów wykonując niesamowite zdjęcia, rysunki i nagrywając własne filmiki i  piosenki. Spośród wszystkich uczestników jury wybrało 27 finalistów, w tym naszą uczennicę Gabrysię i zaproszono na ceremonię ogłoszenia wyników i wyłonienia laureatów w Dniu Europy, czyli 9-tego maja na platformie Zoom. Z dumą informujemy, że Gabriela Dudzińska została wyróżniona i jej pracę wyświetlono w trakcie ceremonii. Wszyscy laureaci i wyróżnieni uczniowie mieli okazję zabrać głos opowiadając o przygotowaniach do konkursu i dzieląc się swoimi emocjami w związku z całym wydarzeniem.

Zachęcamy do obejrzenia całej ceremonii lub fragmentów:  wyróżnione i wygrane prace od 16 minuty, a wypowiedź Gabrysi od 50 minuty.  https://www.youtube.com/watch?v=bpwj38n33dw .

Prace konkursowe: https://youtu.be/Fcgr9-3gNGI

 

 

                                                                                               Gratulujemy!

                                                                                               Ewelina Staszak