Wiadomości ze szkolnego ogródka

Na zdjęciu widać zieloną skrzynkę. Rosną w niej: pomarańczowe, żółte i różowe tulipany. Widać dużo zielonych liści. Za skrzynią widać szarą donicę z suchymi pędami. Po prawej stronie widać kawałek zielonej skrzynki.Informujemy, że w szkolnym ogródku wiosna na całego. Mimo jeszcze zimowej temperatury, u nas obficie i kolorowo kwitną rośliny cebulowe. Są szafirki, żonkile i tulipany. Pokazują się zielone listki ziół. 

Pan Mateusz Kowalski – tata Julki zbudował dla nas drugą rabatę wyniesioną. Pani Joasia Olejniczak – mama – Karola pomaga nam wypełniać rabaty ziemią. Bardzo, bardzo dziękujemy im za tę pomoc.

Bardzo cieszy nas ten ogród. Wiele nas uczy i pomaga nam się zrelaksować.

   Klasa 2a i 2b z wychowawczyniami

 

Na zdjęciu są różowe i żółte tulipany, dużo zielonych liści, żółty żonkil, niebieskie szafirki w zielonej skrzynce.

Na zdjęciu widać zieloną skrzynkę. W skrzynce są: żółte żonkile; kremowe, bordowe i żółte tulipany oraz czerwona róża. Po prawej i lewej stronie skrzynki widać fragmenty zielonych skrzynek. Za skrzynką widać dwie szare donice z suchymi pędami.

Na zdjęciu widać 3 małe, zielone skrzynki z kolorowymi kwiatami i dwie drewniane duże skrzynie wypełnione ziemią.