Wielokulturowa klasa

Klasa V b odbyła kolejną sesję Online English Speaking, dzień 21 kwietnia stał się następnym wspaniałym doświadczeniem dla młodzieży naszej szkoły.

Uczniowie z Polski, Turcji, Łotwy i Ukrainy udali się w wirtualną podróż po krajach, poznając najciekawsze miejsca swoich miast rodzinnych. Uczniowie również prezentowali swoje szkoły, dzielili się tym, co najbardziej w nich kochają i za czym tęsknią.

W drugiej części spotkania „wielokulturowa klasa”, licząca około 60 uczestników, pracowała w mniejszych grupach w „breakout rooms”, co pozwoliło uczniom na zadawanie pytań i udzielania odpowiedzi na temat życia szkolnego, swoich ulubionych zajęć, czy formy spędzania czasu wolnego. Kolejne „wielokulturowe” zajęcia Online English Speaking już w maju.

Oto link do filmiku podsumowującego nasze kwietniowe spotkanie:

https://www.youtube.com/watch?v=pUVfNQmXieI

Klaudia Czerniak