Nasze wyzwanie patriotyczne z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

230 lat temu uchwalono Konstytucję 3 Maja – pierwszą konstytucję w Europie! Było to wielkie osiągnięcie będące symbolem walki Polaków o odzyskanie niezawisłości państwa. 

Rocznicę tego wydarzenia chcielibyśmy uczcić w nietypowy sposób.

Mamy zamiar zebrać 230 km Waszych spacerów lub biegów. Jeśli chcesz nam pomóc, zainstaluj aplikację mierzącą kroki/dystans, wybierz się na spacer i zarejestruj swoją trasę. Prześlij do nas zrzut ekranu z ilością przebytych kilometrów (na adres mradomski@szkolapaczkowo.pl). Co piątek będziemy publikować na stronie szkolnej liczbę przebytych kilometrów. Mamy nadzieję, że do 3 maja uda nam się zebrać wymaganą ilość!

Będzie to wyraz szacunku dla poświęcenia naszych przodków i pamięci o dokonaniach naszego kraju. A przy okazji… aktywnie i zdrowo spędzisz trochę czasu na świeżym powietrzu.

 

Czy podejmiesz wyzwanie?

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Joanna Szulc, Mateusz Radomski