Online English Speaking

Online English Speaking obrazekDnia 31 marca br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnym spotkaniu dotyczącym międzynarodowego projektu „ Nice to e- meet you – Intercultural Project for ESL Teachers and Learners”. Podczas tego spotkania uczniowie klasy 5b mieli okazję tym razem porozmawiać z uczniami i nauczycielami z Turcji, Ukrainy i Litwy na temat swoich zainteresowań, przedstawić swoje miasto, szkołę czy opowiedzieć o swojej rodzinie i posiadanych zwierzętach domowych.

Dzięki udziałowi naszej szkoły w międzynarodowym projekcie uczniowie rozwijają swoje kompetencje kluczowe poprzez porozumiewanie się w języku obcym oraz poznawanie różnic kulturowych. Jest to ogromne przeżycie zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.

Bardzo dziękujemy za pomoc techniczną pani Joannie Szulc, dzięki której uczniowie mogą sprawnie korzystać z platformy Zoom oraz rodzicom uczniów za wyrażenie zgody udziału w tym projekcie.

Uczniowie i nauczyciele krajów biorących udział w przedsięwzięciu z ogromną  niecierpliwością oczekują na kolejne spotkania, które odbędą się już wkrótce.

We’re looking forward to speaking English online. 

 

 Klaudia Czerniak