Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – stopień szkolny – wyniki

W czwartek, 05 listopada 2020 roku, odbył się Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego, którego organizatorem jest Wielkopolski Kurator Oświaty. Celem konkursu jest odkrywanie i rozwijanie uzdolnień uczniów, pobudzanie twórczego myślenia, wspomaganie zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu, lepsze przygotowanie uczniów do nauki w szkołach wyższego stopnia lub do wykonywania zawodu oraz wyłonienie grona laureatów i finalistów spośród uczestników konkursu.

Miło mi poinformować, iż Nadia Latocha, uczennica klasy 8b, zakwalifikowała się do stopnia rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, który odbędzie się w styczniu 2021 roku – trzymamy kciuki.  

                                                                                                                        Viel Erfolg, Nadia!

Deutschlehrer
Mateusz Radomski