Udekoruj swoje okno! 100 rocznica urodzin św. Jan Pawła II

18 maja 2020 roku obchodzić będziemy 100 rocznicę urodzin Naszego Patrona św. Jana Pawła II. Czas, w którym żyjemy nie pozwala nam na świętowanie tego wydarzenia w szkole, dlatego zapraszam Was do wzięcia udziału w akcji „Udekoruj swoje okno!”.  Jej uczestnikiem może stać się każdy, kto samodzielnie udekoruje w maju (a szczególnie w dniu urodzin Karola Wojtyły – 18 maja) swoje okno w ozdoby nawiązujące do postaci świętego Papieża. Własnoręcznie wykonane dekoracje będą swego rodzaju wyjątkowym podziękowaniem za życie i pontyfikat świętego Jana Pawła II.

 

Zachęcam do sfotografowania swojego „okna dla Jana Pawła II”  i podzielenia się zdjęciem w mediach społecznościowych z oznaczeniem #oknodlajp2 oraz przesłania  na adres ikubiak@szkolapaczkowo.pl – zdjęcia  umieścimy na stronie szkoły. 

Pokażmy, jak świętujemy razem!

Iwona Kubiak