Misja Pomagamy i Wspieramy/Aktywni dla Joasi – pełen sukces!!!

Piękne wydarzenie, w którym mieliśmy okazję wziąć udział 29 lutego 2020 roku na zawsze zostanie w naszej pamięci dzięki wspaniałym ludziom i ku potrzebie innym.
Pomaganie jest piękne, a widok dziesiątek osób, które potrafią spędzić masę czasu bezinteresownie poświęcając siebie na organizację tego typu imprez jest po prostu bezcenne. Mecze piłkarskie, ogromne serce z ludzi, spektakl gimnastyczno-taneczny, licytacje – to wszystko pokazało, jak wielką moc mają ludzie w każdym wieku. Dla uczniów była to z pewnością prawdziwa lekcja empatii. Dawno nie widzieliśmy tyle pozytywnej energii w jednym miejscu- Hala Sportowa w Swarzędzu pękała w szwach!
Misja Pomagamy i Wspieramy/Aktywni dla Joasi – pełen sukces!!! Zebraliśmy 28010,20 zł!!!

” Miarą Twojego człowieczeństwa
jest wielkość Twojej troski
o drugiego człowieka”
Wierzymy, że wszelkie czynione dobro zatacza koło i wraca.

Podziękowania dla naszego szkolnego koła tanecznego za ich piękny występ, rodzicom i opiekunom za zaangażowanie w próby i widowisko oraz p. Anecie Nowickiej za wielkie serce, które okazała przy współtworzeniu tego wydarzenia.

Asiu, życzymy Tobie dużo zdrowia i tego abyś zawsze była tak wspaniałą i dzielną WOJOWNICZKĄ! Jesteś wzorem do naśladowania dla wszystkich!

Zachęcamy do obejrzenia relacji z tego charytatywnego dnia – https://tiny.pl/tbtw4.

Ewelina Staszak