MIKOŁAJKOWA WIZYTA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

„Idzie, idzie Mikołaj, wszyscy na niego czekamy…” śpiewały sobie dzieci z oddziału przedszkolnego pewnego grudniowego poranka. Wielka to była niespodzianka, kiedy do drzwi naszej klasy zapukali mili goście. To sam święty Mikołaj w osobie pana Wiceburmistrza Miasta i Gminy Swarzędz – Grzegorza Taterki w towarzystwie Pani Wicedyrektor Małgorzaty Gronowskiej pojawił się w progu. Radości było co niemiara, gdyż przyniósł dzieciom upominki w postaci kalendarzy adwentowych.
Na szczęście, chociaż z grzecznością różnie bywało, obietnica poprawy sprawiła, że wszystkie dzieci zostały obdarowane. Miło się gawędziło, ale inne dzieci czekały i nasi goście musieli nas opuścić. Na pożegnanie dzieci wręczyły im słodkie prezenty w postaci własnoręcznie upieczonych i ozdobionych pierniczków. Mamy nadzieję, że smakowały😊
                                                            Do zobaczenia za rok!

                                                             Krystyna Bednarczyk