SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK – 14 GRUDNIA 2018

14 grudnia w naszej szkole odbył się „Szkolny Kolęd i Pastorałek”. Do walki o tytuł laureata stanęło siedmioro uczestników. Uroczystość rozpoczął występ Natalii Dudzińskiej, która zaśpiewała kolędę „Lulajże Jezuniu” przy akompaniamencie gitary taty – pana Mariusza Dudzińskiego i skrzypiec siostry – Gabrysi Dudzińskiej. Z przebojem Arki Noego „Świeć gwiazdeczko, świeć” zmierzył się uroczy młodzieniec Piotr Szczygielski i poradził sobie z tym wzorowo! Ania Sikora wzruszyła jury i publiczność pastorałką ,, Maleńka miłość”. Kolędę „Przybieżeli do Betlejem” zaśpiewali zarówno bracia – Franek i Ignacy Zamiara, jak i Lenka Szymczak. Mimo tego samego repertuaru nie było nudno! Jury w składzie: Anna Bagińska, Danuta Szymaniak, Sylwia Jahnz – Bolewska i przewodnicząca Monika Czechowska jednogłośnie przyznało I miejsce Kai Biedermann – uczennicy klasy IIb, która zaśpiewała pastorałkę „Cicho, cicho pastuszkowie” To właśnie Kaja będzie reprezentowała szkołę w „Międzyszkolnym Konkursie Kolęd” w Siekierkach Wielkich 7 stycznia 2019 roku. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i trzymamy kciuki za Kaję!

                                                                 Maja Malinowska, Sylwia Jahnz – Bolewska