Wieczór zabaw i magii – Dyskoteka Andrzejkowa klas IV – VI

W czwartkowe popołudnie, 29 listopada 2018 roku, odbyła się Dyskoteka Andrzejkowa dla chętnych uczniów klas IV-VI SP zorganizowana przez Samorząd Uczniowski oraz uczniów klas Va i Vb. W tanecznej zabawie wzięło udział ponad 90 dzieci. Celem andrzejkowego wieczoru była nie tylko integracja uczniów i mile spędzony czas w gronie szkolnych kolegów oraz koleżanek, ale przede wszystkim pielęgnacja staropolskiej tradycji związanej z andrzejkowymi wróżbami i zwyczajami. Podczas wspólnych tanecznych zabaw dzieci miały okazję poznać humorystyczne andrzejkowe wróżby, m. in. lanie wosku, wróżba z kubeczków, wróżba z serca z imionami, andrzejkowa numerologia czy losowanie karteczek z przyszłym zawodem. Wychowankowie odczuwając atmosferę andrzejkowego szaleństwa przenieśli się świat pełen magii i humoru, a wspólnie spędzony czas z całą pewnością zintegrował społeczność uczniowską.
                                                             Opiekunowie: R. Dopta, M. Kierzek, M. Radomski