371 uczniów, 29 nauczycieli i pracowników naszej szkoły brało udział w akcji „Rekord dla Niepodległej”

W piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, wraz z ponad 4,8 mln uczniów i prawie 470 tys. nauczycieli i pracowników oświaty z ponad 24 tys. przedszkoli, szkół oraz placówek oświatowych wzięliśmy udział w akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej przez Minister Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. Celem tej inicjatywy było wspólne odśpiewanie czterozwrotkowego hymnu narodowego przez uczniów i nauczycieli przedszkoli, szkół w kraju i za granicą. Zgromadzeni w galowych strojach, w holu szkoły, z rzewnym sercem wyśpiewaliśmy wspólnie hymn państwowy. Było to dla nas wszystkich ogromne przeżycie! Tym niezapomnianym wydarzeniem wpisaliśmy się w kolejną inicjatywę obchodów 100 rocznicy odzyskania Niepodległości.
                                                                                                   Iwona Kubiak