Szkolny konkurs MAM TALENT

Dnia 11 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbyła się II edycja „Mam Talent”. Konkurs został  zorganizowany dla klas 0-III a uczniowie tych klas mogli zaprezentować swoje umiejętności i talenty. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczestników, promowanie i odkrywanie młodych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Do konkursu przystąpiło 16 uczestników, którzy zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne, recytatorskie i aktorskie. Wspaniała publiczność (uczniowie wraz z nauczycielami) reagowała bardzo żywiołowo. Dopingowali i wspierali ze wszystkich sił młodych artystów, doceniając tym ich niezwykłe talenty i ogromną odwagę.

Decyzją jury, w skład którego weszły panie: Maria Bestry, Ewelina Wdowiak, Sylwia Jahnz- Bolewska, Katarzyna Misiorna, Monika Czechowska wyłoniono następujące miejsca:

I miejsce – Kaja Biedermann (kl.IB)

II miejsce – Stanisław Kaczmarek (kl.IIA)

III miejsce – Emilia Pośpieszna (kl.IIIA)

Wyróżnienia:

1.Franciszek Zamiara (kl.IA)

2.Agata Bodo (kl.IIIB)

3.Julia Józefowska i Zuzannna Mrugalska (kl.IIIB)

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy!

Monika Czechowska