II b na Uniwersytecie Artystycznym

25 kwietnia wyjechaliśmy na wycieczkę do Poznania. Dziadek naszej koleżanki Hani zaprosił nas na uczelnię, na której prowadzi zajęcia i wykłady. Najpierw uczestniczyliśmy w warsztatach. Budowaliśmy domy dla zwierząt. Powstały bardzo ciekawe prace. Potem zwiedzaliśmy poszczególne pracownie: pracownię grafiki, fotograficzną, ceramiki, malarstwa, tkaniny. Obserwowaliśmy studentów podczas zajęć. Poznaliśmy wielu studentów z innych krajów. To była wspaniała wycieczka. Pokazała nam jak wygląda kształcenie artystów, zachęciła do tworzenia i pobudziła naszą wyobraźnię. Dziękujemy Panu Profesorowi Andrzejowi Leśnikowi za poświęcony nam czas i ciekawe opowieści. Może kiedyś ktoś z nas będzie studentem tej uczelni? Pierwsze koty za płoty.

Uczniowie klasy IIb z wychowawczynią