Szkolny Dzień Kobiet

8 marca to szczególny dzień w naszej szkole, pełen radości i uśmiechu. W tym dniu chłopcy z wszystkich klas, zarówno ci młodsi, jak i ci starsi, przygotowali swoim koleżankom miłe upominki, składali życzenia oraz wręczali okolicznościowe kwiaty. Każda klasa celebrowała Dzień Kobiet na swój własny, oryginalny sposób. Aby umilić koleżankom świętowanie ich dnia, Samorząd Uczniowski zorganizował ogólnoszkolną „Pocztę Życzeń” podczas przerw miedzy lekcjami. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród uczniów młodszych klas. Chłopcy mieli możliwość składać na karteczkach indywidualne życzenia, które wrzucano do specjalnie przygotowanej skrzynki. W południe wszystkie blankieciki z powinszowaniami zostały wręczone adresatkom. Z całą pewnością otrzymane życzenia były miłym gestem ze strony męskiej części uczniów naszej szkoły.

Samorząd Uczniowski