Nagrodzono zwycięzców finału II Olimpiady wiedzy o Lechu Poznań!

Finałowy etap wojewódzki olimpiady odbył się 6 marca 2018 roku na INEA Stadionie w Poznaniu. Wzięło w nim udział 52 najlepszych uczniów z kilkunastu szkół z województwa wielkopolskiego. Naszą placówkę reprezentowali uczniowie z klasy 2 gimnazjum: Oskar Cabaj oraz Nikodem Szwedziak. Pasjonaci Lecha Poznań musieli odpowiedzieć na 92 pytania związane z historią klubu i stadionu. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że uczeń naszej szkoły, Oskar Cabaj zajął III miejsce. Oficjalne uhonorowanie zwycięzców nastąpiło podczas niedzielnego spotkania Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok. Najlepsi z najlepszych odebrali nagrody kilka minut przed rozpoczęciem meczu z rąk wiceprezesa klubu, Pana Piotra Rutkowskiego. Cieszy fakt, że młodzi sportowcy mają w życiu pasję, która nie tylko inspiruje, ale czyni codzienne życie o wiele ciekawszym doświadczeniem.  

                                                                Serdecznie gratuluję!

                                                                                            Mateusz Radomski