I Jesienny Bieg z Przeszkodami

We wtorek, 03 października 2017 roku, odbył się w naszej szkole I Jesienny Bieg z Przeszkodami uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej oraz oddziałów przedszkolnych. Nadrzędnym celem zawodów była popularyzacja biegów jako najprostszej formy ruchu wśród dzieci, integracja zespołów klasowych, a przede wszystkim dobra zabawa. Przed rozpoczęciem biegu wszystkie dzieci wzięły udział w tanecznej rozgrzewce, po czym zawodnicy przystąpili do konkurencji biegowej, podczas której musieli pokonać cztery przeszkody: skok przez skrzynię, bieg przez opony, bieg przez płotki oraz przeczołganie się przez tunel. Wszyscy startujący uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i dobrą sprawnością fizyczną. Po zakończeniu wyścigów dzieciom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy, a każda klasa otrzymała nagrodę niespodziankę – kolorowe piłki ufundowane przez Radę Rodziców.

                                                Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym sportowcom!

                                                                 Anna Bagińska, Mateusz Radomski